GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşulları

Girmiş olduğunuz web sitesi Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından işletilmektedir. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlara tabidir. Bu web siteyi kullanmakta ve web site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

 

Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş., ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş., ziyaretçileri tarafından web sitesine sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

 

Site, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.sorumlu tutulamaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. anonimleştirilmiş istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum vb) iş süreçlerinin iyileştirilmesi, tüketici analizleri vb amaçlarla kullanabilir.

 

Bu web sitesinin telif hakları Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.’ne aittir. Kullanıcı, website’yi ziyaret etmek ve kullanmakla, Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.’nin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan içerik ve resimleri, görsel ve işitsel imgeleri, veri tabanlarını, ürün, tasarım, marka, patent, logo, ve benzeri her türlü bilgi, içerik, belge ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını, Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder. Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. bu sitedeki bilgilerin belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Bu site, içeriği Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu kullanım koşullarında belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği bilgilerin kullanımı veya ifşa edilmesinden Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş. sitesine link verildiğinde Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.´nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes belirtilen hükümleri okumuş ve içeriğini kabul etmiş sayılır. Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş., yeni sunulan hizmetler açısından gerekli olduğunda her zaman gizlilik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Saygılarımızla,

Climart Klima ve Soğutma Cihazları Sanayi Ticaret A.Ş.